her sayfada bg degisir olacak yazılımda divin bgsi degisecek

Hakkımızda

Türkiye'de Bilgi Teknolojileri sektörünün öncülerinden olan Aidata markalı bilgisayarlar, 1986 yılında Boğaziçi Bilgisayar bünyesinde üretilmeye başlandı.Aidata Bilişim Kurumsal A.Ş. bir Tecde Group şirketidir. Malatya'nın köklü ailelerinden olan Tecdelioğlu ailesi 1980 yılında başladığı ticaret hayatına bugün Bağlantı elemanları ve Bilişim Sektöründe faaliyet gösteren yaklaşık 800 kişiye istihdam sağlayan 10 şirketi ile devam etmektedir.Tecdelioğlu ailesi, sahibi olduğu tüm şirketleri Tecde Group çatısı altında kurumsal bir yönetim anlayışına kavuşturmuştur.
Türkiyede bilgi teknolojileri sektörünün öncülerinden olan Aidata Markalı bilgisayarlar, 1986 yılında Boğaziçi Bilgisayar bünyesinde üretilmeye başlandı.Kurulduğu günden bu yana, yeni teknolojilerin öncüsü ve uygulayıcısı olarak sektöre ivme kazandıran Aidata, Türkiye'nin ilk yerli Bilgisayar markasıdır.
Aidata Bilişim, Sahibi olduğu ISO 9001:2008, TSE, CE ve ENERGY STAR Sertifikaları ile Aidata markalı Masaüstü Bilgisayar, SFF ve USFF Bilgisayar,  All In One Bilgisayar ve Tablet Bilgisayar üretimi ve satışı yanında Network Projeleri, Veri Güvenliği Uygulamalrı, Server ve Storage Çözümleri gibi alanlarda iş ortaklığı yaptığı uluslararası markalarla anahtar teslimi projeler üretmektedir.
Aidata Bilişim 7 coğrafi bölgesini kapsayan servis noktaları ile satış sonrasında da en iyi hizmeti vermek için her an, her yerde sizinle.