her sayfada bg degisir olacak yazılımda divin bgsi degisecek

Proje Yönetimi

Aidata, proje yönetiminde önemli bir bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Kaynak Bilişim - Proje YönetimiAidata Proje Grubu, büyük projelere imza atmış, Entegrasyon gerektiren projelerde kalite standardını koruyarak Proje Grubu müşteri, alt yüklenici, finans ve yönetim birimleri arasındaki koordinasyonu eksiksiz bir şekilde sağlayarak, projelerin sözleşmede belirlenmiş sürede, tanımlanmış bütçe içerisinde doğru kaynakların kullanılması suretiyle tamamlanmasını amaçlamaktadır.

Bugüne kadar ülkemizde öncü niteliğindeki pek çok projenin yönetimini üstlenen Aidata’nın bu konudaki en önemli deneyimlerinden birisi Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Araçları ve Donatım dairesi Başkanlığı’nın 747 okul projesidir. Söz konusu projede 747 tane okulun bilgisayar laboratuvarı kurulumu işi yapılmış olup, proje kapsamında toplam 13.073 adet masaüstü bilgisayar 13.073 adet masa ve koltuk, 747 adet kesintisiz güç kaynağının teslimatını zamanında ve eksiksiz olarak tamamlayan Aidata, 747 okulda bilgisayar laboratuvarı kurulumlarını başarıyla tamamlamıştır. Türkiye’ nin en büyük GSM operatörlerinden Avea’ nın Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara yapacağı bağış kapsamında aldığı 2100 adet Masaüstü Bilgisayar Aidata Bilişim tarafından sağlanmıştır.

Türk Telekom A.Ş. nin düzenlemiş olduğu 2100 adet masaüstü Bilgisayar ve 170 adet Projeksiyon cihazı ihalesi Aidata Bilişim tarafından kazanılmış ve ihale konusu ürünler 81 ilde bulunan Türk Telekom Bölge Müdürlüklerine zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmiş ve kurulumları yapılmıştır.