her sayfada bg degisir olacak yazılımda divin bgsi degisecek

Bizden Haberler

Haberler

Çetin Cıvata, İhracat Pazarlarını Artıyor
Çetin Cıvata İthalat-İhracat Sorumlusu Görkem Eryılmaz, ihracat faaliyetleri ve global-endüstriyel bağlantı elemanları sektörünün genel bir değerlendirmesini yaparak şu bilgileri verdi.
12 Aralık 2012
Çetin Civata Pazarlama, Teknolojik Altyapı Yatırımlarını Sürdürüyor
E-Çetin uygulamasından sonra iPhone uygulamasını da devreye sokan Çetin Civata Pazarlama müşterilerine çok daha kolay ve avantajlı sipariş geçme imkanı sunuyor.
11 Kasım 2012
Çetin Civata Sektöründe Her Zaman İlkleri Başarmış Bir Firmadır
Bağlantı elemanları sektörünün en önemli firmalarından biri olan Çetin Civata ve San. Mamulleri Pazarlama Ltd. Şti., Tecdelioğlu Ailesi tarafından 1985 da kuruldu.
12 Eylül 2012
Dresselhaus Çetin, Bağlantı Elemanlarında Çözüm Ortağı
Dresselhaus ve Çetin Cıvata'nın ortaklığı ile 2008 yılı başında kurulan Dresselhaus Çetin, yaklaşık 65.000 değişik ürün ile müşterilerine hizmet ediyor. Dresselhaus Çetin Genel Müdürü Yalçın Karaca, müşterilerine sundukları çözümlerle ilgili bilgiler verdi.
29 Haziran 2012
Çetin Civata, Üstüste 2. Kez İhracat Birincisi Oldu
Çetin Civata Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çakmakoğlu, 2010 yılında olduğu gibi 2011 yılında da bağlantı elemanları dalında İMMİB bünyesindeki yaklaşık 25.000 firma arasında en yüksek ihracatı gerçekleştirerek kendi ürün kategorisinde 2. kez ihracat birincisi olduklarını belirtti.
30 Mayıs 2012