her sayfada bg degisir olacak yazılımda divin bgsi degisecek
Başarı Öyküleri
Milli Eğitim Bakanlığı
Milli Eğitim Bakanlığı

Kurumun Ağustos 2011’de yaptığı 4550 adet Büro Bilgisayarları Alımı İhalesi’ni şirketimiz kazanmıştır. Ürünler 81 ile dağıtılacak ve 3 yıl boyunca garanti hizmeti firmamız tarafından verilcektir.

Metis
Metis

Ülkemizde Microsoft, Vodofone, HP, Borusan gibi markaların Çağrı Merkezi Hizmetini vermekte olan Metis’in bilişim ile ilgili ürün tedarikleri Aidata Bilişim tarafından yapılmaktadır.

Lösev
Lösev

Lösemili çocuklar için düzenlediğimiz bilgisayar eğitimi ve her lösemili çocuğa yeni bir bilgisyar projesi kapsamında, 600 çocuğumuza temel bilgisayar eğitimi verilerek bilgisayarları teslim edilmiştir. Söz konusu proje kapsamındaki eğitim, Aidata Bilişim bünyesinde, şirketimiz çalışanı eğitmenlerimiz tarafından verilmiştir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Üniversite bünyesinde bulunan Tıp Fakültesi ve Kütüphane bölümüne Hp ürünleri kullanılarak Thin Client laboratuvarları kurulumu Aidata Bilişim tarafından yapılmıştır. Projede 90 adet HP Thin Client 2 adet HP Server ve 2 adet HP Stroge kullanılmıştır. Projenin lisanslaması Micrsoft ürünleri ile yapılmıştır.